כתיבת מאמרים מקצועיים לאתרי אינטרנט

תחום קידום האתרים באינטרנט (SEO) הוא תחום מורכב שמשתנה ללא הפסקה וכולל בתוכו משתנים רבים ודרכי פעולה מגוונות המשמשות לקידום אתרים ברשת והפיכתם לפופולאריים ורלוונטיים בקרב ציבור הגולשים. אחד המרכיבים המרכזיים והחשובים ביותר בתחום הוא השימוש בכתיבת מאמרי תוכן מקצועיים.

לאחרונה מתבהרת התמונה הכוללת בנושא קידום אתרים בעזרת תכנים כתובים והמסקנה היא ברורה:
הרוב המוחלט של בני האדם מוצא את המידע שהוא מחפש באינטרנט, אך לא תמיד הגולשים מגיעים לאתר שלכם על מנת להתרשם מהשירות שאתם מספקים, כי לפעמים הם מחפשים רק מידע שקשור לתחום שאתם מבצעים, לשם כך התחילה המגמה של כתיבת מאמרים מקצועיים.

מה הופך מאמרים מקצועיים באתרים לכל כך חשובים?

מאמרי תוכן הם מאמרים מקצועיים אשר ניתן לכתוב לכל נושא, בכל סגנון ולכל מטרה. תפקידם של המאמרים הוא לחקור, לסקור ולספק מידע מקצועי וענייני, איכותי ובעל ערך מוסף לקוראים המתעניינים בתחומים השונים.

  • מקצועיות ושירות מלא מאמרים אלו מכילים תוכן מעמיק ויסודי בנושאים אשר מתקשרים לשירות/מוצרים שאתם מספקים.
  • הכוונה אליכם דרך המאמר, תוכלו להוביל את הגולש לדפים נוספים באתר שלכם, ע״י הוספת לינק לעמודים הקשורים לנושא המאמר.
  • פרסום יעיל ועקיף  מאמרי תוכן מקצועיים יכולים להופיע באתרי מאמרים שקיימים ברשת, כך תוכלו לבצע פרסום ושיווק של האתר שלכם מבלי לבצע זאת באגרסיביות ובישירות שכן המאמר יכול לקשר אליכם אך לא בהכרח להיות חלק מהאתר שלכם.
  • הרחבת ידע ומוניטין כתיבת מאמרים מקצועיים באופן שוטף לסיקור נושאים הקשורים לתחום העיסוק שלכם היא דרך להרחיב את המוניטין שלכם בתחום ואת הידע של הקוראים שיודעים לכבד עסק שמספק מידע איכותי, אמין ומעמיק.

למה לבחור בנו?

כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו או סיירו קצת באתר ותבינו שאצלנו כל מילה – זו מילה!

התרשמו מעבודותינו -

קופירייטינג עבור אתר המרה >>

הכירו את הלקוח: המרה הינו אתר המספק מידע וכלים לשימוש בתחומי הכלכלה האישית, העסקית, המרת ערכים ומטבעות, נדל״ן ובריאות.

קופירייטינג עבור פייפר קאפס >>

הכירו את הלקוח: חברת "פייפר קאפס אינטרנשיונל בע"מ" (P.C.I) הוקמה בשנת 2008 ומאז פעולת כמפעל מוביל המתמחה בתחום ייצור כוסות נייר ופתרונות אריזה מתקדמים לתחום ההסעדה ומפעלי המזון, לצד הדפסה על המוצרים בהתאם לעיצוב הנדרש מהלקוח לצורך מתן יתרון שיווקי ללקוחותיה.

קופירייטינג עבור בר עמי תאורה >>

הכירו את הלקוח: חברת "בר-עמי תאורה" היא יצרנית ויבואנית תאורת הלד המקצועית בישראל.

קופירייטינג עבור פראנה יוגה >>

הכירו את הלקוח: פראנה יוגה הוא סטודיו למקצועות היוגה השונים אליו מגיעים מתרגלים רבים, חדשים וותיקים כדי להתאמן, להינות ולהרחיב את ידיעתם בדרך היוגה.