שירותי תרגום

אנחנו הישראלים בטוחים שאנחנו הכי חכמים בעולם ושכל הידע שחשוב קיים כבר אצלנו. האמת היא שיש כמות מידע איכותי ואינסופי גם במדינות אחרות ובשפות שונות. אתרי אינטרנט רבים מחפשים אחר מידע איכותי ושימושי לשירות ומוצרים שהם מספקים, חלקם אפילו מספקים רק דברים שהם תוצרת חוץ.

למה חשוב לתרגם תוכן?

מאמרים מקצועיים, בלוגים ותיאורי מוצרים רבים קיימים ברשת בשפות שונות ומגוונות, תכנים אלו אינם נגישים לרובו המוחלט של הקהל בישראל. תרגום נכון ומקצועי של תכנים שרלוונטיים אליכם יכול להוסיף לכם תוכן איכותי וענייני שישמש להגדיל את המוניטין שלכם בתחום ואת הנראות שלכם בעיני הלקוחות שלכם שתמיד יכבדו מידע איכותי, מקצועי ומעמיק.

סוגים ושפות תירגום

אנו פועלים לתרגום מאמרים ומידע משפות רבות ושונות כגון: אנגלית, ספרדית, ערבית, רוסית, צרפתית ועוד.

כמו כן נשמח לטפל בכל סוג של תרגום:

  • כתבות וטורים אישיים.
  • מאמרים משפטיים.
  • מאמרים רפואיים.
  • מאמרים לסטודנטים.
  • מאמרים מקצועיים בכל תחום.
  • תכנים מאתרים המבצעים פעילות זהה לשלכם.
  • ועוד.

למה אצלנו ב- Pagemark?

כותבי התוכן שלנו מתמחים בתרגומי מאמרים מכל סוג ובכל שפה ומספקים תוכן איכותי, מקצועי ובעל ערך מוסף לקורא. העבודה נעשית בשיתוף מלא ובצמוד לדרישות שלכם ואנו נוודא שתקבלו את המידע שאתם מחפשים גם אם הוא קיים באתרים בתאילנד או במקסיקו, תנו לנו להפוך את זה לעברית ותקבלו יתרון על כל המתחרים בתחום.

התרשמו מעבודותינו -

קופירייטינג עבור אלרם >>

הכירו את הלקוח: חברת אלרם גנרטורים בע"מ הוקמה בשנת 1979 ומאז פועלת כחברה פרטית המתמחה במתן פתרונות אנרגיה ובעיקר במכירה, השכרה ותחזוקת גנרטורים.

קופירייטינג עבור קומשוב מישורים >>

הכירו את הלקוח: קומשוב מישורים בע״מ היא חברה בינלאומית אשר הוקמה בשנת 1981 ומאז עוסקת במתן מגוון רחב של פתרונות איטום ועבודות עפר בפרוייקטים רחבי היקף ביניהם: טיהור שפכים, הקמת בריכות, מאגרים וסכרים, מטמנות, בריכות גידול לדגים, בריכות אידוי, מאצרות דלקים ועוד.